Sortiment

 

Bezpečnostní kování, bezpečnostní vložky a petlice

Nabízíme široký sortiment bezpečnostních a interiérových kování zn. Cobra, Rostex, Act a Hoppe, bezpečnostních vložek zn. MUL-T-LOCK, FAB, Guard, EVVA, Richter Czech a Winkhaus. V naší nabídce také naleznete bezpečností petlice zn. Tokoz, závory a zástrče pro vyšší bezpečnost vašeho domu či bytu.

  

Trezory

Dodáváme na objednávku kvalitní trezory od české firmy T-SAFE.

 

Zámkové systémy 

Specializujeme se na zámkové systémy pro bezpečnost vašich nemovitostí. Poskytujeme kvalitní dveřní zámky mnoha typů, visací a zadlabací zámky, nábytkové zámky i zámky přídavné. Nabízíme cylindrické i bezpečnostní vložky a kování.

 

Výroba klíčů a autoklíčů 

Zajišťujeme výrobu klíčů FAB, Winkhaus, GuardEVVAMUL-T-LOCK, EUROSECURE, EURO XSTAR, EUROPLUS a EUROMINUS, tvarových i dozických a klíčů k visacím zámkům, poštovním schránkám či pokladnám. Autoklíče včetně klíčů FORD. Provádíme také čipování. 

 

Poštovní schránky a peněžní pokladny 

Věnujeme se prodeji poštovních schránek, bezpečnostních peněžních pokladem i uzamykatelných schránek na klíče. 

  

Zadlabací zámky 

Prodáváme zadlabací zámky Hobes, Cisa, Assa Abloy, FAB. Běžné typy zámků máme skladem. Ostatní zámky dodáváme na objednávku.

 

Servis a montáž 

Zajišťujeme servis vložek, kování a zámkových systémů. Jsme skutečnými odborníky v oblasti zámečnictví. Neváhejte se na nás obrátit s vašimi požadavky.

 

Broušení nožů a nůžek 

 

Dále nabízíme: